CS Telnet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кандидатура за админ в CS TEL-NET D2 Only [Одобрен]

3 posters

Go down

Кандидатура за админ в CS TEL-NET D2 Only [Одобрен] Empty Кандидатура за админ в CS TEL-NET D2 Only [Одобрен]

Писане by coolcho Съб Апр 11, 2015 3:39 am

1)-20
2) Ник в играта: ZeratuL
3) Защо искате да станете админ?: Имам опит и мисля,че мога да допринеса за нормалната игра в сървъра.
4) От къде сте?: Плевен
5) Колко често и от кога влизате в сървъра?: Редовно от 1 седмица,бях спрял да играя известно време.
6) Имате ли опит в администрирането на сървър/и: Имам. Бил съм както модератор,така и администратор близо 2 години и половина в Uctt,и в други не толкова известни.
7) Скайп за връзка: lubolubo22

coolcho

Брой мнения : 1
Join date : 11.04.2015
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Кандидатура за админ в CS TEL-NET D2 Only [Одобрен] Empty Re: Кандидатура за админ в CS TEL-NET D2 Only [Одобрен]

Писане by sam1 Съб Апр 11, 2015 11:59 am

Здравейте , виждаме ви доста често в сървъра , бихме ви тествали като админ , моля пишете ни на скайп: cs.telnet

sam1

Брой мнения : 2
Join date : 07.04.2015

Върнете се в началото Go down

Кандидатура за админ в CS TEL-NET D2 Only [Одобрен] Empty Re: Кандидатура за админ в CS TEL-NET D2 Only [Одобрен]

Писане by Admin Съб Апр 11, 2015 12:09 pm

Одобрен.

Admin
Admin

Брой мнения : 12
Join date : 07.04.2015

https://tel-net.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Кандидатура за админ в CS TEL-NET D2 Only [Одобрен] Empty Re: Кандидатура за админ в CS TEL-NET D2 Only [Одобрен]

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите